O nas

About Us
Trochę o nas

Portal - Hej Rodzice

To największa baza rzetelnej wiedzy rodzicielskiej online. Najlepsi eksperci w swoich dziedzinach uczą konkretnej wiedzy, którą możesz zdobywać we własnym tempie dzięki stałemu dostępowi do nich na komórkach i telefonach.
Przekonaj się

Jeśli do tej pory:

  • gubiłeś się w natłoku informacji w sieci, traciłeś czas na szukanie rzetelnych informacji,
  • trafiałeś na wyrywkowe porady i cząstkowe informacje, które często nie zaspokajały Twojej ciekawości lub nie dostarczały kompletnej odpowiedzi na Twoje pytania,
  • chciałeś uczestniczyć w kolejnych webinarach, kolejnych stories, rozmowach i wykładach online, które często emitowane były o czasie, który ci nie pasował lub zwyczajnie zapominałeś o nich,
  • z trudem odnajdywałeś rzetelne źródło informacji i wiedzy nt rodzicielstwa, rozwoju i zdrowiu dzieci
Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie

Jesteś w dobrym miejscu!

Tutaj znajdziesz najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach, którzy wyczerpują dane zagadnienie od A do Z, przeprowadzą Cię krok po kroku przez dany proces, nauczą Cię dokładnie co masz zrobić w danej sytuacji czy nawet “trzymając Cię za rękę” pokażą Ci jak postępować w danym momencie i okolicznościach. Tutaj nie otrzymasz zdawkowych czy wyrywkowych porad… Za to, dostaniesz konkretne rozwiązania danego problemu czy wątpliwości, z szacunkiem do dziecka i jego granic.

Portal HEJ RODZICE powstał z myślą o rodzicach, którzy w swoim rodzicielstwie szukają czegoś więcej, ciągle chcą się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę. Portal ten jest także odpowiedzią dla tych, którzy dopiero stali się rodzicami i czują się zagubieni i wystraszeni. W końcu portal ten jest dla tych, którzy z troską dbają o zdrowie i rozwój swoich dzieci.

Sprawdź dostępne kursy