O platformie

About Us
Wiedza i doświadczenie

Każdy kurs jest kompletną dawką wiedzy i informacji

którą w dynamiczny sposób przekazują eksperci w swoich dziedzinach. Nie musisz przeszukiwać internetu aby znaleźć właściwą i rzetelną odpowiedź na swoje pytania. Nie musisz kupować kolejnego krótkiego audiobooka czy e-booka i otrzymywać zwięzłą i skrótową informację. U nas każdy kurs to cała, niezbędna wiedza zebrana w jednym miejscu. Kupujesz jeden produkt, który jest wyczerpującą dawką wiedzy i informacji, którą potrzebujesz!
Shape Image
Regularnie rozszerzana tematyka

Co miesiąc portal będzie zwiększał się o kolejne kursy

Będą one z różnorodnej tematyki dotyczącej szeroko pojmowanego rodzicielstwa. Począwszy od zdrowia i rozwoju dziecka, aspekty psychologiczne, po rozwój osobisty rodziców

Nie zostajesz sam

Wymieniaj doświadczenie i wiedzę na grupach społecznościowych

Uczestnicząc w różnych grupach społecznościowych, np. na facebooku masz możliwość porozmawiać z innymi mami, wyżalić się lub spytać o opinię na dany temat. Jednak pamiętaj, że niektóre informacje w sieci nie tylko mogą okazać się nieprawdziwe ale nawet szkodliwe. Dlatego w Hej Rodzice znajdziesz tylko sprawdzone i rzetelne informacje. Nam możesz zaufać!

About Us About Us
shape image
shape image
shape image
Masz wpływ na tematykę

Dołączasz do naszej społeczności

I masz realny wpływ na wybór tematyki comiesięcznych webinarów. Dostęp do nagrań będą mieli tylko i wyłącznie Ci, którzy zapiszą się do społeczności newslettera.

shape image