Dobry sen Twojego dziecka

Dostęp do kursu gdziekolwiek jesteś

Dostęp do kursu gdziekolwiek jesteś

Nieważne w jakim miesjcu jesteś możesz zawsze powrócić do kursu.

Wartościowa wiedza

Wartościowa wiedza

Nasi eksperci przekazują wiedzę w sposób prosty i zrozumiały. Oparta jest ona także praktycznym doświadczeniem

Rozwijany portal

Rozwijany portal

Co miesiąc portal będzie zwiększał się o kolejne kursy, których nie możesz ominąć.

Wymiana doświadczeń

Wymiana doświadczeń

Możesz pytać i wymieniać się doświadczeniem z innymi osobami na naszych portalach społecznościowych, gdzie także będą odpowiadać nasi eksperci.

Zobacz dlaczego warto!

Kurs “Dobry sen Twojego dziecka” jest oparty na licznych konsultacjach i współpracy z rodzicami dzieci z zaburzeniami snu. Jest dokładnie tą odpowiedzią, której szukasz. Pomoże Ci odnaleźć na nowo radość z macierzyństwa i przywrócić spokojny i nieprzerwany sen. Podczas tego kursu dowiesz się jak krok po kroku przeprowadzić dziecko w poszanowaniu jego potrzeb przez cały proces nauki samodzielnego zasypiania, zaczynając od pierwszego wieczora, kontynuując przez noc i drzemki. Efekty po wprowadzeniu kroków wybranej metody zobaczysz już między 3 a 5 dobą. Dzięki tej wiedzy zobaczysz świat gdzie można być rodzicem małego dziecka i spać dobrze, bez stosowania metod wypłakiwania. Gdzie można karmić dziecko piersią i spać dobrze. Gdzie działa zasada im więcej snu tym więcej snu.

Kurs ten to solidna dawka wiedzy zebrana w jednym miejscu i przekazana w maksymalnie przystępny dla rodziców sposób.

Oglądaj we własnym tempie gdziekolwiek jesteś.

Kurs podzielony jest na moduły a moduły na lekcje. Daje to możliwość szybkiego powrotu do momentu, w którym przerwałeś oglądać i odszukania potrzebnych informacji. Kurs ten możesz przerabiać w dowolnym czasie i miejscu, m.in. w przerwie wśród obowiązków domowych czy też w drodze do pracy. Dostęp do materiałów z kursu masz na zawsze.  

Kurs ten dedykowany jest dla rodziców dzieci, które skończyły 4 miesiąc życia.

Kurs to ok. 5 godzin wartościowej wiedzy - 8 modułów + bonus

Pozwól sobie pomóc i dołącz do grona zadowolonych mam!

Pozyskaj praktyczną wiedzę

Ucz się we własnym tempie

Bądź na bieżąco

Dostęp na różnych urządzeniach

Wiele wysokiej jakości kursów

Eksperci z praktycznym doświadczeniem

About Us

Dla kogo jest kurs:

 • Dla rodziców dzieci, które są nieodkładalne i które nie potrafią zasnąć inaczej niż przy piersi lub przy butelce z mlekiem
 • Dla zmęczonych i sfrustrowanych mam, które są jedyne, które usypiają a dziecko na widok partnera wpada w histerię
 • Dla mam, które śpią w wymuszonych pozycjach w nocy, a rano wstają sfrustrowane i obolałe
 • Dla rodziców dzieci, które nie zasną inaczej niż kołysane w wózku lub w ramionach rodziców
 • Dla wszystkich tych rodziców, którzy mają ciągłe poczucie zmęczenia, brak cierpliwości, spowodowanych licznymi pobudkami dzieci
About Us

Czego dokładnie nauczysz się z kursu?

 • Dowiesz się jaką rolę odgrywa higiena i fizjologia snu
 • Zaznajomisz się z typowymi błędami, które popełniają rodzice
 • Poznasz przyczyny zdrowotne zaburzeń snu
 • Dowiesz się jak wykluczyć smoczek, pierś i butelkę z obszaru zasypiania
 • Nauczysz się krok po kroku, co musisz zrobić aby twoje dziecko samodzielnie zasypiało a także jak wprowadzić tatę w skojarzenia senne
 • Poznasz harmonogram dnia i czasy czuwania
 • Dowiesz się jak układać drzemki w poszczególnych przedziałach wiekowych
 • Dowiesz się jak powinien wyglądać posiłek kolacyjny i jaki jest jego wpływ na sen nocny
 • Dowiesz się jak powinno wyglądać bezpieczne miejsce snu oraz kiedy dziecko jest gotowe by spać poza sypialnią mamy i taty
 • Nauczysz się budować dobry rytuał wieczorny i do drzemek
 • Dowiesz się jak pomóc sobie i dziecku podczas regresu snu

Uzyskaj dostęp do kursu:

299,00

Zobacz opinie naszych kursantów:

Tematy tego kursu

22 Lekcji

MODUŁ I – WSTĘP DO SAMODZIELNEGO ZASYPIANIA?

W tym module dowiesz się m.in. co to jest samodzielne zasypianie, na czym ono polega, jakie błędy najczęściej popełniają rodzice w obszarze snu i zasypiania, co jest przyczyną nocnych pobudek, kiedy zacząć wprowadzać samodzielne zasypiania i w jakim celu.
Moduł I – Wstęp do samodzielnego zasypiania00:01:48
Lekcja 1. Co to jest samodzielne zasypianie i na czym ono polega?00:05:11
Lekcja 2. Przyczyny nocnych pobudek00:23:17

MODUŁ II – HIGIENA SNU I CZASY CZUWANIA?

Zapraszam Cię do modułu II w którym porozmawiamy o higienie i warunkach dobrego snu, o czasach czuwania dla poszczególnych grup wiekowych, drzemkach u dzieci od 4 – 24 mca życia o tym jak przejść z 3 na 2 i z 2 na 1, metodach wydłużania drzemek i jak postępować przy strajkach drzemkowych.

MODUŁ III – SSANIE W SKOJARZENIACH SENNYCH?

W tym module porozmawiamy o skojarzeniach sennych, jak wykluczyć smoczek, pierś i butelkę z obszaru zasypiania.

MODUŁ IV – RYTUAŁ WIECZORNY I DO DRZEMEK?

w tym module porozmawiamy o rytuale wieczornym i dziennym i jego elementach, czy szum jest konieczny do zasypiania.

MODUŁ V – METODY NAUKI SAMODZIELNEGO ZASYPIANIA?

W tym module pokaże Ci krok po kroku co musisz zrobić aby twoje dziecko samodzielnie zasypiało a także jak wprowadzić tatę w skojarzenia senne.

MODUŁ VI – MIEJSCE SNU?

W tym module omówię jak powinno wyglądać bezpieczne miejsce snu, kiedy dziecko jest gotowe by spać poza sypialnią mamy i taty i czy warto zaciemniać pokój do drzemek.

MODUŁ VII – MODUŁ BONUSOWY?

W tym module pokażę Ci jak położyć spać dwójkę dzieci jednocześnie, jak synchronizować pory snu, karmienia i aktywności u bliźniąt.

MODUŁ VIII – SYNCHRONIZACJA BLIŹNIĄT?

W tym module omówię jak pomóc sobie i dziecku podczas regresu snu, dlaczego czasem się nie udaje nauka samodzielnego zasypiania.

MODUŁ IX – REGRES SNU PO NAUCE SAMODZIELNEGO ZASYPIANIA?

W tym module omówię jak pomóc sobie i dziecku podczas regresu snu, dlaczego czasem się nie udaje nauka samodzielnego zasypiania.

MODUŁ X – ZAKOŃCZENIE?

W tym module omówię jak pomóc sobie i dziecku podczas regresu snu, dlaczego czasem się nie udaje nauka samodzielnego zasypiania.

MATERIAŁY BONUSOWE I ZAŁĄCZNIKI

Opinie studentów

4.7

Total 6 Ratings

5
5 Oceny
4
0 ocena
3
1 ocena
2
0 ocena
1
0 ocena

Podchodziliśmy sceptycznie ale ostatecznie nic tak nie zmieniło naszego rodzicielstwa jak ten kurs. My mamy czas dla siebie, dziecko bardziej zadowolone bo bardziej wyspane. Bardziej zadowolony, mniej marudzący i w związku z tym pozytywnie to wpływała na całościowy jego rozwój. Zaczęliśmy w wieku około sześciu miesięcy teraz syn ma półtora roku. Pomimo bardzo trudnego początku około dwóch tygodni to teraz syn nie ma problemu z zasypianiem nawet w nieznanych miejscach zasypia całkowicie sam spokojnie spokojnie bez negatywnych emocji. I na pewno planujemy kolejne dziecko nauczyć w ten sam sposób. Nawet gdy poszedł do żłobka to zasnął paniom w pierwszy dzień przy pierwszej próbie w sposób podobny co w domu, tylko możliwy do odwzorowania przy innych dzieciach.

Kupiłam ten kurs bo byłam totalnie wycieńczona, niewyspana i ciągle poddenerwowana... a to wszystko dlatego, ponieważ moje dziecko potrafiło budzić się KAŻDEJ nocy nawet do 12 razy!!!! Odsypiał w dzień, ja natomiast chodziłam jak zombi. Nie wierzyłam już, że mogę to zmienić, wszyscy mowili "przejdzie mu, wytrzymaj"! Jak to dobrze, że ich nie posłuchalam... odzyskałam wieczory dla siebie!! śpię jak suseł, mój syn również! Dziękuję za ten ogrom wiedzy, który przekazany jest w kursie! To jest niesamowite, praktycznie 5 doby syn spał już całą noc sam w łóżeczku, rano obudził się wesolutki jak nigdy :D Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim niewyspanym mamom. Nie czekajcie do 18stki!! :D

Pani Joanna to jest prawdziwa cudotwórczyni!! <3 Doskonale rozumie problemy matek, proponuje różne rozwiązania, bez metod wypłakiwania, w duchu rodzicielstwa bliskości. Ale najważniejsza kwestia: TO WSZYSTKO DZIAŁA!!!!! Nie sądziłam, że jeszcze będę mogła spokojnie przesypiać całe noce i moja córka również. Ale zadziałało. Wystarczyło kilka dni i już przyszły pierwsze efekty. Dziś śpimy nieprzerwanie a samo zasypianie trwa ok 20 min. Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa zarazem. Dziękuję. :)

Genialny kurs!!!!!! Mam teraz cały arsenał narzędzi do zastosowania na mojej córce :) Ten kurs to jest moje odkrycie roku! Dziękuję bardzo za niego <3

Przystepujac do kursu nie wiemy jakie metody beda omawiane, nie jestesmy w stanie zdecydowac czy beda one odpowiadac nam jako rodzicom

W końcu noc bez płaczu, super kurs

Materiał zawiera

 • Wartościowa i praktyczna wiedza.
 • Oglądaj we własnym tempie gdziekolwiek jesteś.
 • Dostęp do kursu z dowolnego urządzenia mobilnego z Internetem.
 • Kursy prowadzone przez trenerów z doświadczeniem i praktyczną wiedzą.
 • Możliwość wymiany doświadczeń.
 • Dożywotni dostęp.
299,00